ΝΕΑ

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 1-0 Α.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

Mε το… αριστερό ξεκίνησε το νέο έτος, για την ανανεωμένη ομάδα μας, που ηττήθηκε με σκορ 1-0 από το Νεοπεντελικό. Σε ένα μετριότατο παιχνίδι στο γήπεδο Μελισσίων οι γηπεδούχοι επικράτησαν με 1-0 χάρη σε γκολ που σημειώθηκε στο 25ο λεπτό με σουτ μετά από εκτέλεση κόρνερ. Η ομάδα μας έψαξε την ισοφάριση και είχε τη στιγμή της, όμως η μπάλα σταμάτησε στο δοκάρι στο 80ο λεπτό.

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ (Παναγιώτης Κοζακόπουλος): Τουλίτσης, Γ. Μπιτσάκης (62 Σίλλος), Γκιονάι, Ν. Μπιτσάκης, Γκόφας, Κανέλλος, Γ. Παπαδόπουλος, Τσόγκας, Γεωργαντής (70 Μαρουλίδης), Γκόνος (76 Αναστασίου), Λυμπούσης.

Α.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ (Γιάννης Σκαρπέλης): Πολίτης, Λέμης, Λούτφι, Σοϊλές, Κομνηνάκης, Παπαϊωάννου, Χήρας, Νάκο (80 Ρακιτζάκης), Μαγκίτσας, Σοφός, Τσόκου (70 Νεστουράι).