ΝΕΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4-0 Α.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

Δεύτερη συνεχόμενη ήττα για την ομάδα μας που τα βρήκε δύσκολα απέναντι στον Αστέρα στην Γλυφάδα και ηττήθηκε με 4-0.

Από 2 γκολ είχε κάθε ημίχρονο. Στο 25ο λεπτό οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ με σουτ από θέση εκτός περιοχής, με το 2-0 να γίνεται με κεφαλιά στο 38. Στο 58 με πλασέ για το 3-0 και στο 90 με χτύπημα φάουλ διαμορφώθηκε το τελικό 4-0.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Νίκος Τσαμπίρας): Σκρίνος, Μπαρλαμπάς, Τριανταφυλλάκης (88 Γιαννούλης), Μπακαλιάνος, Καλαντζής, Γιαννακόπουλος, Καραφωτιάς, Παπακωνσταντίνου (88 Νικολόπουλος), Μπαλαφούτης (72 Μαντικόπουλος), Χρυσικός, Κουντουριώτης (67 Καραβίδας).

Α.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ (Γιάννης Σκαρπέλης): Δρούσιας, Πατέλης (78 Λέμης), Νάκο, Παπαϊωάννου, Κομνηνάκης, Τσόκου (46 Νεστουράι), Παπαλάιος (84 Φρέντερικ), Μαγκίτσας, Φέκας, Μακρής, Σοφός (46 Χήρας).